Zářijové střípky

Měsíc září přinesl do naší školky mnoho nového. Dostali jsme jiné logo s názvem MŠ Trojlístek. Celá budova dostala nový nádech díky výmalbě vnitřních prostor. Oživila se fasáda pomocí nastříkaných obrázků se zvířátky. Změnily se názvy tříd podle zvířátek, která máme umístěna na školní zahradě, a podle barev loga. Děti nyní dochází do Lištiček (oranžová), Ježečků (žlutá) a Žabiček (zelená). Přivítali jsme nové kamarády, děti z minulého roku a paní učitelky. Začátek školního roku patří zejména adaptaci, vzájemnému seznamování a zvládání školního režimu. Děti se učí pravidlům, sebeobsluze. Poznávají, co všechno můžou dělat ve školce (hrát si, tvořit, zpívat, povídat, objevovat, zkoumat, společně stolovat, slavit narozeniny, cvičit, běhat na hřišti atd.) Počasí nám přálo, tak jsme co nejvíce času trávili venku. Nejvíce odpoledne, dováděli jsme na školní zahradě. Září uteklo jako voda a my už víme, že z nás bude super parta.