Předškoláci v ZŠ

Ve čtvrtek 9. března 2023 byli naši předškoláci pozváni na návštěvu mezi děti prvních a druhých tříd ZŠ Horníkova. Po milém uvítání je čekaly tělocvičny, ve kterých si vyzkoušely zahrát florbal a zdolat parkurovou dráhu. A to dokonce několikrát za sebou! To, co se na první pohled zdálo těžké, zvládli všichni naši předškoláci na jedničku. A pak si užili přestávku s občerstvením a pohybovými aktivitkami na chodbě školy. Jakmile zazvonilo, zažili předškoláci svou první opravdovou školní hodinu. S prváky i druháky si zazpívali, vytleskali slabiky, počítali a nakonec došlo i na spolupráci ve dvojicích nad pracovním listem s geometrickými tvary, který si děti odnesly na památku domů. „Taková škola by se nám líbila…“, neslo se mezi dětmi cestou zpátky do školky. Tak třeba v září na viděnou, školo!